آخرین اخبار انتخابات

 

خبرگزاري فارس: رئيس ستاد انتخابات شهرستان تهران درباره اعلام نتايج انتخابات به صورت غير رسمي گفت:اين خبرها را نه تاييد و نه رد مي‌كنم.
  
 
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس مستقر در فرمانداري تهران، محمد لاريجاني رئيس ستاد انتخابات شهرستان تهران عصر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ساعت پاياني شب گذشته كه كار راي گيري به پايان رسيد مجريان، ناظران و بازرسان وزارت كشور شمارش آراء را آغاز كردند كه تقريباً در بسياري از حوزه‌ها شمارش آراء به پايان رسيده است.
وي در خصوص نتايج انتخابات مياندوره اي مجلس خبرگان نيز گفت:‌ هنوز در اين خصوص تجميع آراء صورت نگرفته است و به محض تجميع آراء همه‌ي شعب انتخاباتي، اطلاع رساني خواهيم كرد.
لاريجاني در ادامه با بيان اينكه در حال حاضر نمي‌توانيم بگوييم كه چه زماني اسامي كانديداهاي برگزيده اعلام خواهد شد در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه آيا تخلفي در اين دوره انتخابات صورت گرفته است يا خير؟ گفت: مورد خاصي كه قابل ذكر باشد اتفاق نيفتاده است و خوشبختانه در روز 24 اسفند كم دغدغه ترين انتخابات را پشت سر گذاشتيم، چرا كه با تبليغات و آموزش‌هاي عمومي صورت گرفته مردم به خوبي توجيه شده بودند و شهرداري و اتوبوسراني هم در اين زمينه كمك هاي خوبي كردند، ضمن اينكه برنامه‌هاي خوب آموزشي نيز براي مجريان انتخابات در نظر گرفته شده بود.
رئيس ستاد انتخابات شهرستان تهران با اشاره به حضور بيش از 40 درصد مردم تهران در انتخابات هشتمين دوره مجلس شوراي اسلامي گفت: با وجود اينكه تعدادي از افراد شهر تهران همانند دانشجويان شهرستاني و ... در روزهاي پاياني سال به استان‌هاي خود سفر كرده بودند بيش از دو ميليون تعرفه در انتخابات شهر تهران مصرف شد كه جاي تقدير و تشكر دارد.
لاريجاني در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا نتايج اعلام شده از سوي برخي سايت ها در خصوص انتخابات تهران را تاييد مي‌كنيد يا خير؟ اظهار داشت: از طرف ما آماري ارائه نشده است، لذا من اين خبرها را نه تاييد و نه رد مي‌كنم.
وي در پايان در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينكه آيا نتايج انتخابات هنگام شمارش آراء اعلام خواهد شد؟ گفت: سياستگذاري ما در چارچوب سياستگذاري وزارت كشور، استانداري و فرمانداري است و انشاءالله آمار صحيح را در زمان خودش اعلام خواهيم كرد.

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۸۶ساعت   توسط مدیریت خبر  |